• استانبول
  • دیدنیهای استانبول
  • دیدنیهای معروف استانبول
  • جاذبه های دیدنی استانبول
  • خلیج شاخ طلایی استانبول

خلیج شاخ طلایی استانبول

خلیج شاخ طلایی استانبول (Golden Horn Turkey) از جاذبه های گردشگریتور استانبول تابستان است. این خلیج مدخلی است کهبخش اروپایی استانبول را به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می کند.خلیج شاخ طلایی استانبولدارای مدخلی شیپور شکل است و ازبهترین اسکله های طبیعی در جهان محسوب می شود. این خلیج همراه دریای مرمره، یک شبه جزیره را تشکیل می دهد. خلیج شاخ طلایی استانبول دارای 7.5 کیلومتر طول،35 مترعمق و عریض ترین قسمت آن 750 متر است. امروزه بر روی این خلیج 4 پلقرار داده شده استکه شمال و جنوب استانبول را به هم متصل می کند. گردشگرانتور استانبول تابستان 98می توانند در اسکله این خلیج قدم بزنند و از چشم انداز زیبای این خلیج لذت ببرندو یا سوار بر کشتی شوند و زیبایی اطراف را مشاهده نمایند. درخلیج شاخ طلایی استانبول، رستورانهای متعددیوجود دارد کهانواع غذاهای محلی، بین المللی و ترکی راسرو می کنند.

جهت اطلاع از نرخ های ویژهتور استانبول تابستان می توانید به سایت گشت آرمانی زمان به نشانی http://armani24.net مراجعه کنید.

خلیج شاخ طلایی استانبول

تصویرخلیج شاخ طلایی استانبول

تور کیش

تور مشهد

تور مشهد

هتل پرومناد مالزی

هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد

هتل اینویستا آنتالیا

استانبول ,خلیج ,شاخ ,طلایی ,های ,تور ,شاخ طلایی ,خلیج شاخ ,طلایی استانبول ,این خلیج ,استانبول خلیج

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
bazarsangamz farasazehnewk aghooshi30 ktychef nikan654 mallgaugedial webdesign-me nikanjaberi688 best-package baghensepidar