• استانبول
  • دیدنیهای استانبول
  • دیدنیهای معروف استانبول
  • بهترین دیدنیهای استانبول
  • موزه پرا استانبول

موزه پرا استانبول

موزه پرا استانبول (Pera Museum Istanbul) یکی از دیدنیهای استانبول ویژه گردشگرانتور استانبولاستتور استانبول که در منطقه بیوقلو استانبول و در نزدیکی میدان تقسیمدر سال 2005 تاسیس شده است. در این موزه انواع آثار و کلکسیون های ارزشمند به چشم می خورد. موزه پرا استانبول توسط سونا و اینان کراچ به بهره برداری رسیدهاست.موزه پرا استانبولدر ساختمانی 5 طبقه واقع شده است که در گذشته به هتل بریستول تعلق داشته است. موزه پرا استانبول دارای ساختمانی جالب و دیدنی است بنای این ساختمان در سال 93 ساخته و بین سال های 2003 تا 2005مورد بازسازی و مرمتتور استانبول قرار گرفت.نمای خارجی موزه پرا استانبول تغییر نکرده ولی فضا و دکوراسیون داخلی آن بازسازی شده است. درموزه پرا استانبولآثاری نظیر نقاشی، مجموعه ابزار اندازه گیری، مجموعه عکس های استانبول قدیم، مجموعه سرامیک و موزاییکبه چشم می خورد.در موزه پرا استانبول هر چند وقت یکبار نمایشگاه های هنری برگزار می شود. نقاشی های زیبای این موزه از هنرمندان مشهور جهان است و توصیه می شود گردشگران و میهمانان این موزهتور استانبول را از دست ندهند.

با مراجعه به سایت گشت آرمانی زمان به نشانیhttp://armani24.net ضمن اطلاع از قیمت ها می توانید از هتل ها، دیدنیهای استانبول نیز اطلاعاتی کسب کنید.

موزه پرا استانبول

تصویرموزه پرا استانبول

تور کیش

تور مشهد

تور مشهد

هتل پرومناد مالزی

هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد

هتل اینویستا آنتالیا

استانبول ,موزه ,پرا ,دیدنیهای ,های ,سال ,موزه پرا ,پرا استانبول ,دیدنیهای استانبول ,شده است ,استانبول موزه ,pera museum istanbul

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
singtophaya miborasac ordme0016 towsanaming multimatlab narvanic glasretepul eynakemodern acidtankhdb civil20