• استانبول
  • دیدنیهای استانبول
  • دیدنیهای معروف استانبول
  • جاذبه های دیدنی استانبول
  • بزرگترین آکواریوم اروپا در استانبول

بزرگترین آکواریوم اروپا در استانبول

بزرگترین آکواریوم اروپا در استانبول (Turkuazoo Aquarium Istanbul) از بهترین جاذبه های گردشگری استانبولتور استانبول مرداد 98 می باشد. آکواریوم ترکواز جزء بزرگترین آکواریوم اروپا استکه در اکتبر 2009 درمرکز خرید فروم استانبولو منطقه بایرام پاشاتاسیس شده است.این آکواریوم دارای 8200 متر مربع مساحت و هزینه ای بالغ بر 17 میلیون یوروبه همراه داشته است.بزرگترین آکواریوم اروپا در استانبولکه هنوز یک سال ازتاسیس آن نگذشته بود به یکی از بهترین و معرف ترین جاذبه های دیدنی استانبول مبدل گشت. گردشگرانتور استانبولمی توانند در این اکواریوم بیش از 10000 نوع ماهی و حیوانات دریایی مختلفتور استانبول مرداد 98 را تماشا نمایند.بزرگترین آکواریوم اروپا در استانبولشامل43 آکواریوم کوچک است که بزرگترین آن 4.5 میلیون لیتر آب دارد. یکی از جاذبه های گردشگری این مکان تماشای انواع ه ها، سفره ماهی ها وانواع ماهی های نادر در فاصله ی نزدیک، در راهرویی به طول 80 مترتور استانبول مرداد است.

با مراجعه به سایت گشت آرمانی زمان به نشانیhttp://armani24.net ضمن اطلاع از قیمت ها می توانید از هتل ها، دیدنیهای استانبول نیز اطلاعاتی کسب کنید.

بزرگترین آکواریوم اروپا در استانبول

تصویربزرگترین آکواریوم اروپا در استانبول

تور مشهد

تور کیش

تور مشهد

هتل پرومناد مالزی

هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد

هتل اینویستا آنتالیا

استانبول ,آکواریوم ,بزرگترین ,اروپا ,های ,دیدنیهای ,آکواریوم اروپا ,بزرگترین آکواریوم ,اروپا در ,در استانبول ,جاذبه های ,بزرگترین آکواریوم اروپا ,استانبول بزرگترین آکواریوم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
rtcleanroo panjareyknasim servertelcom seirosafar1 naturebaran darsak palayeshcood amirseven homelody reportaj29