جاذبه ها و دیدنی های جزیره زیبای کیش

جزیره کیش با توجه به دارا بودن سواحل زیبای مرجانی و شرایط آب وهوایی اش همواره مورد توجه گردشگران بوده و این جزیرهقیمت تور کیشرا به یک مرکز توریستی بین المللی مبدل کرده است.اقتصاد این جزیره امروزه بر پایه گردشگری و تجارت است به طوریکه هر سالههتلهای کیشمیزبان بسیاری از گردشگران هستند.جزیره کیش از تفریحات هیجان انگیزش گرفته تا مراکز خرید و شکم گردی همه و همه در انتظار گردشگران تور کیش است.

شهر حریره

شهر باستانی حریره به عنوان یکی از اماکن باستانی و تاریخی این جزیره به شمار می رود که در میدان المپیک واقع شده است و در حدود800سال قدمت دارد. این بنای تاریخی دارای120هکتار وسعت است. بقایای این شهر قدیمی به دوره ساسانیان و اوایل دوره اسلامی تعلق دارد. مسجد، قنات ها، حمام و خانه اعیانی درنتیجه کشف باستان شناس به دست آمده است.

جاذبه ها و دیدنی های جزیره زیبای کیش

کشتی یونانی

امروزه بیشتر گردشگران جزیره کیش را با کشتی یونانی می شناسند بطوریکه به نمادی از کیش تبدیل شده است. کشتی یونانی در بندر گلاسکو در اسکاتلند و توسط ویلیام همیلتون ساخته شده است. این کشتی در سال1345در ساحل کیش در روستای باغو به گل نشست و تا به امروزه در این منطقه باقی مانده است.

جاذبه ها و دیدنی های جزیره زیبای کیش

جزیره هندرابی

جزیره هندرابی بین دو جزیره کیش و جزیره لاوان قرار گرفته است که فضایی بسیار آرام بخشی دارد ورزش های آبی کیشو مکان مناسبی برای غواصی است. آثاری از خرابه های قریه ای در این جزیره دیده می شود و گردشگران می توانند از آن ها نیز بازدید نمایند.

جاذبه ها و دیدنی های جزیره زیبای کیش

اسکله تفریحی

اسکله تفریحی کیشبا داشتن عرشه های چوبی بسیار زیبا با طول437متری مکان مناسبی را برای عاشقان به حرفه عکاسی، ورزش و عاشقان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس ایجاد کرده است. در اطراف اسکله تفریحی کیش سینما4بعدی، بولینگ مریم در کنار کافه و رستوران قرار گرفته است.


شهر زیرزمینی کاریز کیش

این شهر زیر زمینی در عمق16متری زمین قرار گرفته و از ساختمان هایی با معماری بسیار زیبا به کشتی یونانی کیشهمراه قنات تشکیل شده است. یکی از بخش هایی که بسیار جذاب و عجیب است سقف هایی با انواع صدف ها و مرجان هاست که قدمت طولانی نیز دارند.

جاذبه ها و دیدنی های جزیره زیبای کیش

بوستان آهوان کیش

اگر علاقه مند به حیات وحش هستید حتما سری به بوستان آهوان کیش بزنید. در فضای بوستان می توانید حیواناتی نظیر آهو، گوزن، شیر، شغال، میمون و . را دیدن نمایید.

جاذبه ها و دیدنی های جزیره زیبای کیش

شهربازی کیش

گردشگران در شهربازی کیش می توانند از وسایل متنوعی و تفریحات مهیج و شادی آفرین لذت ببرند که مناسب برای هر گروه سنی است. رولرکاستر هوایی و آبی، سورتمه، قطار لاستیکی، سفینه و. این شهر بازی را فراموش نکنید.

پارک ساحلی سیمرغ

پارک ساحلی سیمرغ از دیگردیدنیها و تفریحات کیشبه شمار می رود که دارای پیست اسکی، پینگ پنگ، دوچرخه و مسیرهای مخصوص پیاده روی و. است. هتل سیمرغ کیش، دلفیناریوم و هتل مارینا کیش در نزدیکی این پارک قرار گرفته است و از ویژگیهای خوب پارک سیمرغ کیش به شمار می رود.

جاذبه ها و دیدنی های جزیره زیبای کیش

پارک شهر

پارک شهر کیش با برخورداری از سینما گیم، تجربه پرواز با یک بازی شبیه سازی شده، کلبه وحشت، اسکیپ روم و. به عنوان یک سرزمین رویایی در کیش به حساب می آید. فضایی سبز، گونه های نایاب گیاهی، دریاچه مصنوعی،50ورزش آبی برخی از ویژگیهای این پارک است.

اسکوتر زیردریایی

اگر غواصی بلد نیستید و یا عاشق دنیای زیرآب و موجودات هستید به وسیله اسکوتر زیردریایی می توانید به عمق آب بروید و نظاره گر دنیای شگفت انگیز اعماق آب باشید.

کیبل اسکی

کیبل اسکی کیش از بزرگ ترین کیبل اسکی در دنیا به شمار می رود که دارای860متر طول است. کیبل اسکی کیش مطابق استانداردهای جهانی است و آمادگی میزبانی مسابقات جهانی را نیز دارد.

جاذبه ها و دیدنی های جزیره زیبای کیش

درخت سبز

درخت سبز به عنوان بهترین دیدنیهای کیش به حساب می آید که دارای قدمت500تا600ساله است. در حال حاضر این مجموعه مجهز به نمازخانه، بوفه، رستوران فصلی، سرویس بهداشتی می باشد. گردشگران می توانند پس از بازدید مجموعه درخت سبز سری به شهر باستانی حریره و آب انبار سنتی جزیره بزنند چراکه در نزدیکی درخت سبز واقع شده اند.

جاذبه ها و دیدنی های جزیره زیبای کیش

بازارهای کیش

جزیره کیش دارای 11 بازار بین المللی، مرکز تجاری و بازارچه می باشد که از جمله می توان به بازار زیتون، بازار دیپلمات، بازار پانیذ و. اشاره نمود.

با مراجعه به سایت تور کیش به نشانیتورکيش.net می توانید علاوه بر اطلاع از قیمت های تور کیش با جاذبه های دیدنی، مراکز خرید و هتلهای کیش نیز آشنا شوید.

تور کیش

تور مشهد

تور کیش

تور مشهد

هتل پرومناد مالزی

هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد

هتل اینویستا آنتالیا

کیش ,جزیره ,های ,شهر ,تور ,پارک ,تور کیش ,جزیره کیش ,کیش به ,کشتی یونانی ,قرار گرفته ,پارک ساحلی سیمرغ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
lannananthvi nikafilm subtdorivis oujmandegar ghasemi9899 qwqwqw2 jamealdaavatbook khoresht cinematicanimation inphaseti